• Tel/Fax:
    +40 21 444 35 57

  • Mobil
    +40 722 219 445

  • Adresa
    Bd.Timisoara 92, sector 6, Bucuresti

Personal

Personalul unei firme reprezintă mecanismul care asigură succesul unei afacerii. De aceea, ne asigurăm ca profesionalismul personalului angajat să atingă cele mai înalte standarde. Experienţa si pregătirea sunt principalele atribute ale fiecărui angajat. De la conducători auto până la dispeceri, vă puteţi baza pe eficienţa si disponibilitatea acestora de a găsi soluţii şi în cele mai dificile situaţii.

Ne putem lăuda cu o echipă de şoferi profesionişti bine pregătiţi care asigură transportarea mărfurilor la temperatură controlată în condiţii de maximă siguranţă. Respectarea termenelor de livrare reprezintă o prioritate pentru ei şi indiferent de situaţiile neprevăzute pe care le pot întâmpina, vă putem garanta eficienţa acestora.

De asemenea, echipa de şoferi colaborează în permanenţă cu dispecerii noştri, al căror rol este să se asigure că şi cele mai exigente condiţii impuse de clienţi sunt respectate. Proactivi şi experimentaţi, dispecerii firmei Denis Spedition vor găsi întotdeauna cele mai bune soluţii.

pexels-ketut-subiyanto-4350202

Nume: Iancu Alin
Functia: Manager transport
Email: alin.iancu@denis-spedition.ro

Nume: Tudose Cerasela – Denisa
Functia: Jurisconsult
Email: denisa.tudose@denis-spedition.ro

 

 

Nume: Bănica Bogdan
Functia: Dispecer
Email: bogdan.banica@denis-spedition.ro

Nume: Isăcescu Veronica
Functia: Dispecer
Email: veronica.isacescu@denis-spedition.ro

 

Nume: Petre Jessica
Functia: Dispecer
Email: jessica.petre@denis-spedition.ro

Nume: Safta Ioana
Functia: Dispecer
Email: ioana.safta@denis-spedition.ro

 

 

Nume: Stoicescu Georgiana
Functia: Departament financiar-administrativ
Email: georgiana.stoicescu@denis-spedition.ro

Nume: Gherman Adrian
Functia: Departament financiar-administrativ
Email: adrian.gherman@denis-spedition.ro